REST URBiS M.Jamróz, J.Nowak Sp.j.


   tel.: +48 17 77 21 500      e-mail: sekretariat@rest.net.pl     

Okna i Drzwi


  • okna, drzwi, wiatrołapy, witryny, konstrukcje przestrzenne.

  • ślusarka z podwyższoną izolacyjnością termiczną.

  • okna i drzwi w płytach warstwowych do 150 mm grubości.

Systemy stosowane przy produkcji okien i drzwi z przegrodą termiczną:


System MB-60


System MB-60
MB-60 służy do wykonywania wymagających izolacji termicznej i akustycznej elementów architektonicznej zabudowy zewnętrznej, np.: różnych typów okien, drzwi, wiatrołapów, witryn, konstrukcji przestrzennych. W systemie MB-60 można wykonywać okna i drzwi antywłamaniowe, okna oddymiające, okna z tzw. ukrytym skrzydłem, okna obrotowe oraz okna o wyglądzie tzw. „stalopodobnym” (modernizacja obiektów zabytkowych).

System MB-70


System MB-70
Jest to system okien i drzwi o wysokiej izolacyjności termicznej, którego profile mają budowę trójkomorową. W MB-70 charakterystyczna jest nie tylko specjalna konstrukcja przegrody termicznej ale także nowatorskie rozwiązanie uszczelek o tzw. dwukomponentowej budowie. W systemie MB-70 można wykonywać okna i drzwi antywłamaniowe, okna oddymiające.

System MB-86


System MB-86
Konstrukcja kształtowników tego systemu posiada 3 warianty wykonania w zależności od wymagań oszczędności energii cieplnej: ST, SI i AERO. MB-86 to pierwszy na świecie system aluminiowych okien i drzwi, w którym zastosowany został aerożel - materiał o doskonałej izolacyjności termicznej. Do zalet systemu MB-86 należy także wysoka wytrzymałość profili, umożliwiająca wykonywanie okien o dużych gabarytach i ciężarze.

System MB-Slide


System MB-Slide
Drzwi przesuwne, szczególnie o dużych gabarytach, wizualnie „powiększają” powierzchnię mieszkalną poprzez łączenie jej z zewnętrznym tarasem lub ogrodem. Systemy MB-SLIDE i MB-SLIDE ST przeznaczone są do wykonywania drzwi oraz okien przesuwnych, które można wbudowywać w ściany murowane, fasady aluminiowe, ogrody zimowe lub zabudowy witrynowe.

Ostatnie realizacje:

Rest Fair PlayRest unia europejskaRest Gazela BiznesuLaureat Diamentów Forbesa - 9. miejsce wśród firm o obrotach od 50 do 250 mln złotychRest certyfikat ISO