tel.: +48 17 77 21 500      e-mail: sekretariat@rest.net.pl     

Oferta

W odpowiedzi na rosnący ruch pociągów kontenerowych między Ukrainą a Unią Europejską oraz zacieśniającą się współprace z rynkiem wschodnim, w miejscowości Knapy koło Baranowa Sandomierskiego powstaje w pełni funkcjonalny terminal przeładunkowy.

Na zlecenie firmy Treeden Group Sp z o.o., międzynarodowego operatora logistycznego, firma REST URBiS Sp. J. podjęła się zaprojektowania i wybudowania inwestycji składającej się m. in. z magazynu płaskiego o powierzchni 4,5 tys. m2, zespołu silosów o łącznej ładowności 20 tys. ton oraz budynku biurowo-administracyjnego służącego obsłudze i zarządzaniu terminalem.

Otwartą przestrzeń przeładunkowo-składową będą tworzyć place o powierzchni niespełna 15 tys. m2 w tym wydzielony terminal cargo do składowania kontenerów. Wygodę eksploatacji zapewniać będą zautomatyzowane systemy taśmociągów, przenośników, redlerów, wag dla samochodów i składów kolejowych.


Terminal poprzez połączenie infrastruktury kolejowej i drogowej umożliwia obsługę zarówno samochodów ciężarowych, jak i pociągów towarowych dostosowanych do torów normalnych i szerokich.


Budowa terminalu przeładunkowego na stacji PKP LHS Budowa terminalu przeładunkowego na stacji PKP LHS Budowa terminalu przeładunkowego na stacji PKP LHS

Ostatnie realizacje: