tel.: +48 17 77 21 500      e-mail: sekretariat@rest.net.pl     

Oferta

W odpowiedzi na rosnący ruch pociągów kontenerowych między Ukrainą a Unią Europejską oraz zacieśniającą się współprace z rynkiem wschodnim, w miejscowości Knapy koło Baranowa Sandomierskiego powstaje w pełni funkcjonalny terminal przeładunkowy.

Na zlecenie firmy Treeden Group Sp z o.o., międzynarodowego operatora logistycznego, firma REST URBiS Sp. J. podjęła się zaprojektowania i wybudowania inwestycji składającej się m. in. z magazynu płaskiego o powierzchni 4,5 tys. m2, zespołu silosów o łącznej ładowności 20 tys. ton oraz budynku biurowo-administracyjnego służącego obsłudze i zarządzaniu terminalem.

Otwartą przestrzeń przeładunkowo-składową będą tworzyć place o powierzchni niespełna 15 tys. m2 w tym wydzielony terminal cargo do składowania kontenerów. Wygodę eksploatacji zapewniać będą zautomatyzowane systemy taśmociągów, przenośników, redlerów, wag dla samochodów i składów kolejowych.


Terminal poprzez połączenie infrastruktury kolejowej i drogowej umożliwia obsługę zarówno samochodów ciężarowych, jak i pociągów towarowych dostosowanych do torów normalnych i szerokich.


Budowa terminalu przeładunkowego na stacji PKP LHS Budowa terminalu przeładunkowego na stacji PKP LHS Budowa terminalu przeładunkowego na stacji PKP LHS Budowa terminalu przeładunkowego na stacji PKP LHS Budowa terminalu przeładunkowego na stacji PKP LHS Budowa terminalu przeładunkowego na stacji PKP LHS Budowa terminalu przeładunkowego na stacji PKP LHS Budowa terminalu przeładunkowego na stacji PKP LHS Budowa terminalu przeładunkowego na stacji PKP LHS Budowa terminalu przeładunkowego na stacji PKP LHS Budowa terminalu przeładunkowego na stacji PKP LHS Budowa terminalu przeładunkowego na stacji PKP LHS Budowa terminalu przeładunkowego na stacji PKP LHS Budowa terminalu przeładunkowego na stacji PKP LHS Budowa terminalu przeładunkowego na stacji PKP LHS Budowa terminalu przeładunkowego na stacji PKP LHS Budowa terminalu przeładunkowego na stacji PKP LHS Budowa terminalu przeładunkowego na stacji PKP LHS Budowa terminalu przeładunkowego na stacji PKP LHS Budowa terminalu przeładunkowego na stacji PKP LHS Budowa terminalu przeładunkowego na stacji PKP LHS Budowa terminalu przeładunkowego na stacji PKP LHS Budowa terminalu przeładunkowego na stacji PKP LHS Budowa terminalu przeładunkowego na stacji PKP LHS Budowa terminalu przeładunkowego na stacji PKP LHS Budowa terminalu przeładunkowego na stacji PKP LHS Budowa terminalu przeładunkowego na stacji PKP LHS Budowa terminalu przeładunkowego na stacji PKP LHS Budowa terminalu przeładunkowego na stacji PKP LHS

Ostatnie realizacje: